FAQ

Czy na sesję muszę mieć wykonany profesjonalny makijaż?
Tak. Poproszę Cię o wykonanie makijażu u profesjonalnej makijażystki- może masz jakąś zaufaną:)Jeśli nie polecę Ci kogoś lub zaprosimy makijażystkę do studia.
W jaki sposób rezerwuję sesję?
Skontaktuj się ze mną. Napewno znajdziemy jakiś dogodny termin. Fotografuję od poniedziałku do piątku. Po ustaleniu terminu poproszę Cię o wpłacenie zadatku
W jakich godzinach i jak długo trwa sesja zdjęciowa?
Zarezerwuj dla siebie cały dzień, proszę nie umawiaj się na inne spotkania w tym dniu. Zapraszam Cię do mojego studia w godzinach porannych. Sesja zazwyczaj trwa około 3h. Jeśli jednak będziesz potrzebowała więcej czasu to oczywiście ten czas przedłużamy. Do czasu zdjęć należy doliczyć czas wykonania makijażu i jest to około 60-90minut. Jednego dnia umawiam się tylko na jedną sesję…
Jak powinnam przygotować się do sesji?
Wyśpij się. Nawilż i zadbaj o swoją skórę, pij dużo wody. Zadbaj o swoje włosy, paznokcie, niechciane owłosieniu. Na sesję przyjedź w luźniejszej odzieży jeśli będziemy wykonywać również zdjęcia buduarowe. I najważniejsze to dobry humor.
Czy przed sesją spotkamy się, aby omówić jak chciałabym, żeby wyglądała moja sesja?
Oczywiście:) Jest to obowiązkowy punkt do zrealizowania:) Jak wolisz, możemy się spotkać u mnie lub możemy porozmawiać telefonicznie lub przez komunikator. Opowiesz mi jak chcesz, aby wyglądał efekt końcowy zdjęć. Porozmawiamy jakie ubrania, bieliznę najlepiej zabrać. Ja powiem Ci w jakich zdjęciach widzę Cię najlepiej.
Na jaki koszt powinnam się przygotować?
W moje ofercie są dwie opcje. Podstawowa i premium. Cena zaczyna się od 1400zł. Osobno musisz doliczyć koszt makijażu.